Aktuality

 Celý tým OPEN ART STUDIA přeje hezké svátky a vše nejlepší v novém roce 2020. Všem děkujeme za důvěru a celoroční spolupráci.

F


Pozvánka na výstavu ART BRUT BRNO

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu ART BRUT V BRNĚ. Takto se povedla vernisáž za přítomnosti části autorů, lektorů a našich grafiků.

email.seznam.cz email.seznam.czě

email.seznam.cz+

 

 

 

 

 

 

 


 

Pozvánka na vernisáž výstavy “Komunikuj barvami”

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů uživatelů Denního stacionáře Brno Božetěchova a Domova Božetěchova pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením a PAS “Komunikuj barvami”, kterou pořádá Ruka pro život o. p. s. společně s naší lektorkou Lucií Hájkovou. Těšíme se na vernisáž!

 

obr

 


 

Nová sezóna s projektem OPEN ART

Novou sezónu koncertů v Národním divadle Brno zahajujeme vizualizací ke koncertu Báry Zmekové, jehož spoluautorem je Jakub Čech. Více informací o projektu OPEN ART naleznete zde na našich stránkách a také na stránkách NdB zde.

22243

 


Spolupráce se stacionářem Ruka pro život o.p.s.

Naše lektorka Lucie Hájková vede i v tomto školním roce výtvarné bloky v Denním stacionáři Brno Božetěchova, organizace Ruka pro život o. p. s. Prostřednictvím realizovaných aktivit vznikají neobyčejná výtvarná díla, která budete moci vidět na říjnové výstavě v Malé Královopolské galerii, která bude probíhat od 23. října do 10. listopadu 2019. Kromě krásných výsledků mají ale aktivity i přesahy do rozvoje osobních kompetencí každého účastníka, do rozvoje komunikačních a sociálních dovedností a do rozšiřování vlastních výtvarně-vyjadřovacích schopností. Děkujeme za krásnou spolupráci!

DSC_0080

Odkaz na stránky stacionáře zde.


 Workshop duben-page-001 (1)


Pořad České televize: Dobré ráno

Pavel Sochor a Filip Habrman hovoří o projektu OPEN ART.

ssqq2

ODKAZ zde


Flying High: Women Artists of Art Brut

Společně s ateliérem Kvark jsme se vydali do Vídně za výstavou, která je zaměřená především na postavení žen v umění Art Brut. Všichni jsme si to užili a už se těšíme na další společnou akci.

DSC_0065

 


sssss

ČLÁNEK zde


ssssaess

ČLÁNEK zde


 

Nepojmenovanýdd 1

 ČLÁNEK zde


 

sdw

ČLÁNEK zde


 

 

sawttt

 

ČLÁNEK zde